Opinie

Opinie

By | 2017-08-10T12:13:37+00:00 Sierpień 10th, 2017|Uncategorized|12 komentarzy

About the Author:

12 komentarzy

 1. Kamila Listopad 17, 2017 at 7:26 pm - Reply

  Pani Helenka widzi rzeczy, ktorych rozne osoby nie sa wstanie zobaczyc, dzieki czemu moze pomoc kompleksowo. Mi pomogla w problemach, ktore ciagnely sie latami. Jak najbardziej polecam

 2. lucyna Listopad 17, 2017 at 7:27 pm - Reply

  Pani Helenka to cudowna bardzo ciepła osoba,dobry specjalista.Służy pomocą od wczesnego ranka do póżnej nocy.

 3. Janina Listopad 17, 2017 at 7:28 pm - Reply

  Pani Helena uwolniła mnie od zniewoleń na moich płucach, lepiej mi się oddycha i jestem generalanie dużo spokojniejsza, zachęcam serdecznie do kontaktu z Panią Heleną bo jest skuteczna w tym co robi, uważam że warto skorzystać lub chociaż spróbować.

 4. Agnieszka Listopad 17, 2017 at 7:30 pm - Reply

  Pomoc Pani Heleny okazała się nieoceniona. W miarę jak dociera do naszej świadomości, że człowiek i całe życie jest formą subtelnej energii, a nie tylko materią, i wykraczamy poza materialistyczne postrzegnie świata, dostrzegamy, że wiele naszych problemów w czy też sytuacji ma głębsze podłoże. I tutaj wkracza
  Pani Helena, rozwiązując problem u jego źródła a nie tyko lecząc symptomy. W przypadku mojej Babci, to co psychiatria nazwałaby starczą demencją czy odchodzeniem od zmysłów okazało się zniewoleniami, blokadami oraz nieproszonymi gośćmi ze sfery astralnej. Babcia wróciła do siebie i za to Pani serdecznie dziękuję.

 5. Ewa S Listopad 17, 2017 at 7:33 pm - Reply

  Ewa S -25 października Pragnę bardzo serdecznie podziękować pani Helenie za pomoc jakiej doznała moja rodzina i przyjaciele . Pani Helenka jest niesamowita osoba która wie co robi , pomaga jak może , oczyszcza , przywraca zagubionych ludzi do rzeczywistosci ,ulecza duszę , wyciąga zło które w tych szczególnych czasach jest wszędzie i chce kompletnie zawładnąć ludźmi. Wszyscy których znam i skorzystali z pomocy pani Heleny są zadowoleni i tak jak ja uwielbiają ja za ciepłe serce i szczerość która towarzyszy w jej pracy . Pani Helenko jestem pani wdzięczna za wszystko,za pracę nad moją rodziną , nade mną a przede wszystkim za cierpliwość i ciężka pracę którą owocuje i to jest coś niesamowitego . Jeżeli ktoś boryka się w życiu z różnymi problemami,zrowotnymi ,duchowymi,jakimikolwiek, polecam panią Helenę i zapewniam że odmieni wasze życie i wskaże ta odpowiednią drogę którą każdy szuka nawet gdy myśli już wszystko ma a w głębi duszy boryka się z demonami wątpliwości . pozdrawiam serdecznie .Dziękuję z całego serca pani Helenko jest mi pani bardzo droga . ♡

 6. Jacek Grudzień 5, 2017 at 1:28 am - Reply

  Od dłuższego czadu mam problem ze złymi duchami, które mówią do mnie całymi dniami i czasami szarpią mnie bardzo boleśnie, Pani Helena jako jedyna w Polsce potrafi sprawić że te duchy o wiele mniej mnie atakują co jest dla mnie bardzo ważne ponieważ po kontakcie z nią i jej pomocy zawsze ta ich agresja spada na tyle że można jakoś to wytrzymać i coś innego robić niż ciągle bronić się przed tymi ich atakami. Dużo zdrowia i sił Pani Helenko bo tak wielu z nas potrzebuje Pani pomocy, pozdrawiam Jacek.

 7. Janina Grudzień 14, 2017 at 12:24 pm - Reply

  Od dzieciństwa choruję na poważną chorobę płuc, dzięki działaniom Pani Heleny zawsze lżej mi się oddycha i jestem dużo spokojniejsza, bardzo dziękuje Pani Helenie za pomoc, każdemu polecam bezcenne rady i sesje u Pani Heleny, naprawdę warto, pozdrawiam Janina.

 8. Olga Styczeń 2, 2018 at 1:20 pm - Reply

  Moja mam miała liczne problemy zdrowotne: wysokie ciśnienie, problemy z oddychaniem, z nadnerczami. Nie działały żadne kuracje zlecane przez lekarzy. Bardzo pomogła jej pomoc Pani Heleny, za którą jesteśmy niezwykle wdzięczni. Dziękujemy też za dobre słowo, cierpliwość, ciepło oraz nieustające wsparcie dla mnie i całej mojej rodziny. Wszyscy doświadczamy pozytywnego wpływu Pani Heleny na nasze życie zarówno na poziomie duchowym jak i fizycznym. Pani Helena nikogo nie pozostawia bez pomocy – zawsze można na Nią liczyć. DZIĘKUJEMY!

 9. Barbara Lipiec 24, 2018 at 7:24 am - Reply

  Kontakt z Panią Heleną przywrócił mnie,, żywego trupa” do życia.Zobaczyłam światło w życiu,przestałam bać się.a bałam sie wszystkiego.Nabrałam pewności siebie i ufności ,ze jestem wartościowa.Zaczęłam zauważać swoje błędy.Zaczęłam znowu swoją relację z Bogiem.Tak z Panem Bogiem.Ponieważ Pani Helena oczyściła z blokad, klątw i ataków tego o ,którym nie chce pisać,żeby nie dawać mu siły.Nauczyła mnie jak bronić się przed złem.A złą ze strony rodziny mężą zabrało mi syna. Nauczyła mnie,jak radzić sobie z atakami i odbieraniem duszy.Nauczyła mnie!!! Przekazała bezinteresownie część wiedzy ,podzieliła się talentem,którym została obdarowana.Nie ma drugiej osoby,która tak czyni.Wszyscy ukrywają wiedzę bo chodzi o kasę.Dla Pani Heleny ważny jest człowiek,ratunek dla niego.Napiszę bardzo ważną rzecz;żyję ,jestem normalna,pracuję,zaczynam się cieszyć i Najważniejsze moja radość przebywania z Panem Bogiem pogłębia się.

 10. Katarzyna Strozyna Listopad 27, 2018 at 2:59 pm - Reply

  Dziękuję- to za mało żeby okazać wdzięczność za pomoc jaką ofiarowuje Pani Helena. Jestem wdzięczna tylko i wyłącznie mojemu jedynemu Ojcu Bogu , za to że w połowie mojej drogi życia do Niego postawił na mojej drodze P. Helenę ❤💜💛💚💙

 11. Olga Barburska Grudzień 16, 2018 at 5:50 pm - Reply

  Bardzo dziękujemy Pani Helenie za bardzo skuteczną, wieloletnią i nieocenioną pomoc w wielu, bardzo różnych sytuacjach. Wielokrotnie mogłyśmy przekonać się o dobrym sercu, oddaniu i ogromnej życzliwości Pani Heleny. Sytuacje, w których doświadczyłyśmy wsparcia, były naprawdę bardzo poważne, a efekty działania Pani Heleny były wręcz spektakularne.
  Z całego serca dziękujemy,
  Janina oraz Olga

 12. Konrad Maj 16, 2019 at 2:27 pm - Reply

  Chciałbym serdecznie podziękować Pani Helenie za okazaną pomoc. Po dwóch latach piekła i życiu w blokadzie wreszcie zacząłem oddychać i mogę iść do przodu. Mój przypadek był na serio beznadziejny i przez prawie 2 lata żyłem w przeszłości. Pani Helena zdjęła energetyczną blokadę, którą założyła na mnie pewna osoba i od tej pory życie staje się piękniejsze.
  Raz jeszcze dziękuję za Pani wsparcie! 😘

Napisz komentarz