Opinie

Opinie

By | 2017-08-10T12:13:37+00:00 Sierpień 10th, 2017|Uncategorized|21 komentarzy

About the Author:

21 komentarzy

 1. Kamila Listopad 17, 2017 at 7:26 pm - Reply

  Pani Helenka widzi rzeczy, ktorych rozne osoby nie sa wstanie zobaczyc, dzieki czemu moze pomoc kompleksowo. Mi pomogla w problemach, ktore ciagnely sie latami. Jak najbardziej polecam

 2. lucyna Listopad 17, 2017 at 7:27 pm - Reply

  Pani Helenka to cudowna bardzo ciepła osoba,dobry specjalista.Służy pomocą od wczesnego ranka do póżnej nocy.

 3. Janina Listopad 17, 2017 at 7:28 pm - Reply

  Pani Helena uwolniła mnie od zniewoleń na moich płucach, lepiej mi się oddycha i jestem generalanie dużo spokojniejsza, zachęcam serdecznie do kontaktu z Panią Heleną bo jest skuteczna w tym co robi, uważam że warto skorzystać lub chociaż spróbować.

 4. Agnieszka Listopad 17, 2017 at 7:30 pm - Reply

  Pomoc Pani Heleny okazała się nieoceniona. W miarę jak dociera do naszej świadomości, że człowiek i całe życie jest formą subtelnej energii, a nie tylko materią, i wykraczamy poza materialistyczne postrzegnie świata, dostrzegamy, że wiele naszych problemów w czy też sytuacji ma głębsze podłoże. I tutaj wkracza
  Pani Helena, rozwiązując problem u jego źródła a nie tyko lecząc symptomy. W przypadku mojej Babci, to co psychiatria nazwałaby starczą demencją czy odchodzeniem od zmysłów okazało się zniewoleniami, blokadami oraz nieproszonymi gośćmi ze sfery astralnej. Babcia wróciła do siebie i za to Pani serdecznie dziękuję.

 5. Ewa S Listopad 17, 2017 at 7:33 pm - Reply

  Ewa S -25 października Pragnę bardzo serdecznie podziękować pani Helenie za pomoc jakiej doznała moja rodzina i przyjaciele . Pani Helenka jest niesamowita osoba która wie co robi , pomaga jak może , oczyszcza , przywraca zagubionych ludzi do rzeczywistosci ,ulecza duszę , wyciąga zło które w tych szczególnych czasach jest wszędzie i chce kompletnie zawładnąć ludźmi. Wszyscy których znam i skorzystali z pomocy pani Heleny są zadowoleni i tak jak ja uwielbiają ja za ciepłe serce i szczerość która towarzyszy w jej pracy . Pani Helenko jestem pani wdzięczna za wszystko,za pracę nad moją rodziną , nade mną a przede wszystkim za cierpliwość i ciężka pracę którą owocuje i to jest coś niesamowitego . Jeżeli ktoś boryka się w życiu z różnymi problemami,zrowotnymi ,duchowymi,jakimikolwiek, polecam panią Helenę i zapewniam że odmieni wasze życie i wskaże ta odpowiednią drogę którą każdy szuka nawet gdy myśli już wszystko ma a w głębi duszy boryka się z demonami wątpliwości . pozdrawiam serdecznie .Dziękuję z całego serca pani Helenko jest mi pani bardzo droga . ♡

 6. Jacek Grudzień 5, 2017 at 1:28 am - Reply

  Od dłuższego czadu mam problem ze złymi duchami, które mówią do mnie całymi dniami i czasami szarpią mnie bardzo boleśnie, Pani Helena jako jedyna w Polsce potrafi sprawić że te duchy o wiele mniej mnie atakują co jest dla mnie bardzo ważne ponieważ po kontakcie z nią i jej pomocy zawsze ta ich agresja spada na tyle że można jakoś to wytrzymać i coś innego robić niż ciągle bronić się przed tymi ich atakami. Dużo zdrowia i sił Pani Helenko bo tak wielu z nas potrzebuje Pani pomocy, pozdrawiam Jacek.

 7. Janina Grudzień 14, 2017 at 12:24 pm - Reply

  Od dzieciństwa choruję na poważną chorobę płuc, dzięki działaniom Pani Heleny zawsze lżej mi się oddycha i jestem dużo spokojniejsza, bardzo dziękuje Pani Helenie za pomoc, każdemu polecam bezcenne rady i sesje u Pani Heleny, naprawdę warto, pozdrawiam Janina.

 8. Olga Styczeń 2, 2018 at 1:20 pm - Reply

  Moja mam miała liczne problemy zdrowotne: wysokie ciśnienie, problemy z oddychaniem, z nadnerczami. Nie działały żadne kuracje zlecane przez lekarzy. Bardzo pomogła jej pomoc Pani Heleny, za którą jesteśmy niezwykle wdzięczni. Dziękujemy też za dobre słowo, cierpliwość, ciepło oraz nieustające wsparcie dla mnie i całej mojej rodziny. Wszyscy doświadczamy pozytywnego wpływu Pani Heleny na nasze życie zarówno na poziomie duchowym jak i fizycznym. Pani Helena nikogo nie pozostawia bez pomocy – zawsze można na Nią liczyć. DZIĘKUJEMY!

 9. Barbara Lipiec 24, 2018 at 7:24 am - Reply

  Kontakt z Panią Heleną przywrócił mnie,, żywego trupa” do życia.Zobaczyłam światło w życiu,przestałam bać się.a bałam sie wszystkiego.Nabrałam pewności siebie i ufności ,ze jestem wartościowa.Zaczęłam zauważać swoje błędy.Zaczęłam znowu swoją relację z Bogiem.Tak z Panem Bogiem.Ponieważ Pani Helena oczyściła z blokad, klątw i ataków tego o ,którym nie chce pisać,żeby nie dawać mu siły.Nauczyła mnie jak bronić się przed złem.A złą ze strony rodziny mężą zabrało mi syna. Nauczyła mnie,jak radzić sobie z atakami i odbieraniem duszy.Nauczyła mnie!!! Przekazała bezinteresownie część wiedzy ,podzieliła się talentem,którym została obdarowana.Nie ma drugiej osoby,która tak czyni.Wszyscy ukrywają wiedzę bo chodzi o kasę.Dla Pani Heleny ważny jest człowiek,ratunek dla niego.Napiszę bardzo ważną rzecz;żyję ,jestem normalna,pracuję,zaczynam się cieszyć i Najważniejsze moja radość przebywania z Panem Bogiem pogłębia się.

 10. Katarzyna Strozyna Listopad 27, 2018 at 2:59 pm - Reply

  Dziękuję- to za mało żeby okazać wdzięczność za pomoc jaką ofiarowuje Pani Helena. Jestem wdzięczna tylko i wyłącznie mojemu jedynemu Ojcu Bogu , za to że w połowie mojej drogi życia do Niego postawił na mojej drodze P. Helenę ❤💜💛💚💙

 11. Olga Barburska Grudzień 16, 2018 at 5:50 pm - Reply

  Bardzo dziękujemy Pani Helenie za bardzo skuteczną, wieloletnią i nieocenioną pomoc w wielu, bardzo różnych sytuacjach. Wielokrotnie mogłyśmy przekonać się o dobrym sercu, oddaniu i ogromnej życzliwości Pani Heleny. Sytuacje, w których doświadczyłyśmy wsparcia, były naprawdę bardzo poważne, a efekty działania Pani Heleny były wręcz spektakularne.
  Z całego serca dziękujemy,
  Janina oraz Olga

 12. Konrad Maj 16, 2019 at 2:27 pm - Reply

  Chciałbym serdecznie podziękować Pani Helenie za okazaną pomoc. Po dwóch latach piekła i życiu w blokadzie wreszcie zacząłem oddychać i mogę iść do przodu. Mój przypadek był na serio beznadziejny i przez prawie 2 lata żyłem w przeszłości. Pani Helena zdjęła energetyczną blokadę, którą założyła na mnie pewna osoba i od tej pory życie staje się piękniejsze.
  Raz jeszcze dziękuję za Pani wsparcie! 😘

 13. Bohdan Palowski Październik 14, 2019 at 7:19 pm - Reply

  Korzystam z nieocenionej pomocy Heleny… od wielu lat. Zarówno uzdrowienia duchowe, cielesne, ataki psychiczne innych osób. Być może nie byłoby mnie wśród żywych, a dzięki natychmiastowej pomocy Heleny, nawet po poważnym wypadku zdrowotnym dochodzę powoli do zdrowia, i do normalnego życia. Moja bezgraniczna wdzięczność.

  Bohdan

 14. Ela Lisiecka Październik 25, 2019 at 1:09 pm - Reply

  Witam serdecznie, ja natomiast z innej strony, chciałabym opowiedzieć i w tym miejscu bardzo podziękować wspaniałej Helenie autorce cudownej metody oraz Wioli, która jest wsparciem w organizacji szkoleń, ale też osobą z ogromną wiedzą, sercem i darem. Mianowicie, niedawno byłam uczestnikiem szkolenia prowadzonego przez Helenę, w zasadzie, to nie było suche szkolenie, to była żywa materia, na której pracowaliśmy, mogliśmy się też dowiedzieć dużo o sobie i swoich predyspozycjach i darach. Szkolenie było cudne, otworzyło przede mną nową drogę. Nie przedłużając opowiem w dużym skrócie, co się po tym szkoleniu wydarzyło. Bliska mi osoba miała silny atak bólu, pojechała do szpitala w nocy z soboty na niedzielę, od jednego do drugiego odsyłana, stwierdzone koniec końcem dwa kamienie w przewodach (mam na piśmie wypis). Ja w tym czasie (w godzinach, w których była w szpitalu od 23,00 – 4 rano) wykonałam cała procedurę, której się nauczyłam na kursie u Mistrzyni Heleny i co się okazało…skierowana do dalszego leczenia w poradni urologicznej w środę 3 dni, po tym zdarzeniu w usg nie wykazało żadnych kamieni!. Działa? DZIAŁA! Mam na to dowód. Helenko WIELKIE Dzięki P.S. Jak pojechali do szpitala …to miałam cały czas na uwadze to co mówiłaś o swoim bliskim…dlatego szybko zaczęłam działać. Poskutkowało:) Polecam całym sercem zarówno uwadze szkolenia Heleny, jak i jej cudowną uzdrawiającą moc sprawczą. Ela z Łodzi

 15. Kamil Kuszewski Listopad 21, 2019 at 11:35 am - Reply

  Witam wszystkich, po obejrzeniu kilku wykładów z Panią Heleną stwierdziłem, że do niej zadzwonię, aby zweryfikować moją osobę. To co się dowiedziałem zaskoczyło mnie, ale będąc otwarty na taką wiedzę przyjąłem to ze spokojem i stwierdziłem, że nie ma na co czekać tylko działamy. Od 3 lat bolały mnie plecy w odcinku lędźwiowym, a w ostatnich miesiącach były sytuacje, że nie mogłem schylić się lub podnieść dziecko bez bólu w odcinku lędźwiowym, a mam 34 lata. Pani Helena poinformowała mnie, że moje nerki są w stanie 0 energii – agonalnym plus mam w rodzinie od strony Żony wampiry energetyczne, upadłe anioły, podczepienia ze strony moich przodków, które żerują na mnie. Po jej interwencji w przeciągu 2 dni ból minął, samopoczucie polepszyło się, człowiek ma więcej energii, a organizm zaczyna się uleczać. Wszystkim bardzo polecam pomoc Pani Heleny. Pozdrawiam Kamil

 16. Irena Dziambor Grudzień 9, 2019 at 10:21 am - Reply

  Witam serdecznie. Mieszkam za granica w Niemczech in dzieki Youtube natknelam sie na Pania Helene. Bylam barzo slaba, bez energii, ktora mi byla kradziona przez czlonkow rodziny. Po kilku tygodni pracy z pania Helena znowu wrocila, do stanu, jaki powinien istniec. Teraz czuje sie bardzo dobrze pelna enegrii i zdrwowia.
  Dowiedzialam sie od Pani Heleny wiele rzeczy o mojej rodzinie, a takze o mnie samej, ktore pozwolily mi spojrzec na moje zycie inaczej.
  Pani Helena oczyscila tez mojego meza i dwoch synow. Serdeczne dzieki za pomoc.
  Bede pania Helene zawsze polecala, bo wiele osob potrzebuje energetycznej pomocy.
  Dziekuje za pomoc i pozdrawiam
  Irena

 17. Barbara Mróz Styczeń 14, 2020 at 8:49 pm - Reply

  – węże w brzuchu, straszne wypadanie włosów, spod prysznica wychodziłam a w brodziku było czarno od włosow jak by się tam dzik kąpał, nogi jak kołki pełne wody i ciężkie , kostek nie było widać , chodziłam jsk krzyżówka hipopotama i słonia – haszimoto i holesterolemia, krew gęsta jak miód, serce baaardxo obciążone, wielkie sińce pod oczami – jak głodny wampir,kompletnie bez sił ,
  – Mój brat miał stopę cukrzycowa, pod stopa była dziura w pięcie , przez błonę widać było coś czarnego , nie wiem czy to buła krew czy martwica.
  – Nie mówiłam bratu , ze go oczyszczam . Po miesiącu byłam u niego i zapomniałam ze go pani Helena oczyszczała. I mówię do niego:,, pokaz te nogę,,… a on …,, zagoiła się ,, A ja na to …,,no co Ty, jak to??? Pokaz drugą… kłamiesz…. gdzie masz te dziurę….,,…. byłam w szoku ….. gładka pięta….ani śladu po dziurze. Nagle przypomniało mi się , ze on tez bul oczyszczany i tak sama krzyknęłam trochę z przerażenia i ze szczęścia, ze aż w żołądku poczułam ten okrzyk.Mój brat zaczął tez jeździć rowerem i sadzić kwiaty ŻYJEEEEE❤️
  – Ja zaczęłam oddychać nowymi płucami , krew nie jest już gęsta, serca nie słyszę jak bije bo wcześniej głośno waliło. Wstawałam w nocy , żeby nie przestało bić.
  – Po 2 latach braku miesiączki mam ją znowu już 4 raz. Woda ze mnie zeszła, mam widoczne kostki u nóg. Jestem lekka jak MOTYL NA SPRĘŻYNIE 🧡🍀🙆‍♀️😍😘biegam, skacze ŚMIEJĘ SIĘ ( nie śmiałam się od 20 lat). Włosy mi nie wypadają.A , co najważniejsze, bo najbardziej mnie przerażało to,, węże w brzuchu,,… brzuch miałam wielki i cały mi się ruszał , bulgotał… TO BYŁO STRAAAASZNEEEEE-MINĘŁO – zniknęło wszystko co złe .
  Po kilku dniach od oczyszczania zaczęłam patrzeć szeroko otwartymi oczyma. Tak jak by dosłownie nastąpiło ,, PRZEBUDZENIE,,… zaczęłam mieć jakaś radość w sobie i chęć do zaczynania różnych prac z dawno mi już zapomnianym entuzjazmem.
  Będę oczyszczać u pani Heleny siebie i swoich bliskich co jakiś czas , bo jesteśmy jak ,, BIAŁY PŁASZCZ PODCZAS ULEWY,, …. od czasu do czasu trzeba dać go do pralni 😉.
  Matko Boża Bolesna otocz swą opieka Panią Helenkę, żeby nam tu pomagała na Ziemi przez dłuuuuuugieee lata.
  Pełna podziwu i wdzięczności dla Pani Helci -Basia.

 18. Roza Jacobsen Styczeń 15, 2020 at 12:33 pm - Reply

  20 lat fibromyalgi, bole i ciągłe przemęczenie brak energii. Depresja której nie mam a lekarz wciąż przepisuje tabletki. To wszystko sprawiło ze jakimś cudem znalazłam wspaniałą panią Helene której zupełnie zaufałam. Pani Helena oczyszczając mnie sprawiła ze odzyskałam energie i siły do życia za co jestem jej bardzo wdzięczna. Dziękuję i pozdrawiam.

 19. Elżbieta W. Manchester Styczeń 18, 2020 at 4:31 pm - Reply

  Witam Pani Heleno
  … tak naprawde to nie wiem od czego zaczac, tyle sie zmienilo w moim zyciu po sesji a Pania. Przede wszystkim wrocila radosc w sercu i radosc zycia. mam duzo sily fizycznej (a chodzilam jak zombii)
  Jestem teraz radosna, mam chec do zycia i wiele inspiracji do dzialania. A najwazniejsze jestem zdrowa. Przyznam ze na poczatku podchodzilam sceptycznie do tych sesji i z watpliwoscia, gdyz moje wczesniejsze doswiadczenia by bez rezultatow. Pragne wiec podziekowac i podzielic sie ta radosna wiadomoscia rowniez z Pania i innymi ludzmi ktorzy szukaja drogi do szczescia i radosci dnia codziennego.
  Pozdrawiam Ela

 20. Małgorzata Kazaniecka Luty 10, 2020 at 7:22 am - Reply

  Jestem bardzo wdzięczna Pani Helence za uzdrowienie mojego ciała które kompletnie pozbawione już było energii .Od wielu miesięcy cierpiałam z powodu bóli które wg lekarzy tworzyła endometrioza niszcząc po kolei moje narządy-czekaly mnie zabiegi i operacja usunięcia macicy.jaknikow.licznych zrostów -zylam ze świadomością że być może założą mi stomię na jelitach a do tej pory męczę się już z nefrostomia.Mam dopiero 48 lat i świadomość takiego końca kompletnie mnie załamała.zaczelam szukać pomocy z innego źródła i tak trafiłam na Panią Helenę która mnie ratuje całkowicie bezinteresownie ponieważ od 5 miesięcy nie mogę pracować i na nic już mnie nie stać.Pani Helena zdjęła ciemne energię demoniczne z czakry korony i trzeciego oka ;odblokowała moje narządy zaatakowane przez demony oraz uwolniła mnie i moich bliskich od wampira energetycznego którego mam w najbliższym otoczeniu.Moja WDZIECZNOSC nie ma konca.zycze Pani wszelkich łask od Boga oraz sily i radości

 21. Elżbieta W. Manchester Marzec 22, 2020 at 11:28 am - Reply

  Witam Pani Heleno
  … tak naprawdę to nie wiem od czego zacząć, tyle się zmieniło w moim życiu po sesji u Pani. Przede wszystkim wróciła radość w sercu i radość życia. mam dyzo siły fizycznej (a chodziłam jak zombii)
  Jestem teraz radosna, mam chęć do życia i wiele inspiracji do działania. A najważniejsze jestem zdrowa. Przyznam ze na początku podchodziłam sceptycznie do tych sesji i z wątpliwościami, gdyż moje wcześniejsze doświadczenia były bez rezultatów. Pragnę wiec podziękować i podzielić się tą radosną wiadomością również z Panią i innymi ludźmi którzy szukają drogi do szczęścia i radości dnia codziennego.
  Pani Heleno, może to pani opublikować na swojej stronce jeśli ta wiadomość spełnia pani oczekiwania
  dziękuje jeszcze raz
  Elżbieta K. W. Manchester uk

Napisz komentarz