O mnie

Home/O mnie
O mnie 2018-11-28T07:59:09+00:00

Bardzo miło mi gościć Państwa na mojej stronie internetowej, którą założyłam, by dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom nieść pomoc osobom chorym i zagubionym.

Nazywam się Helena Mielczarek i mam Państwu do zaoferowania szeroką gamę usług uzdrawiających ciało i duszę.

Jeśli wiecie Państwo to nic w życiu nie dzieje się przez przypadek. I ja również, w pewnym momencie swojego życia, zaczęłam interesować się medycyną niekonwencjonalną. Moim posłannictwem jest niesienie pomocy ludziom. Doświadczenie zdobywałam na różnego rodzaju kursach i szkoleniach potwierdzonych certyfikatami oraz dyplomami.

 

Zdarzenia losowe mogą dotknąć każdego człowieka. Dlatego tak ważne jest, by pomagać swojemu ciału oraz duchowi w zachowaniu wewnętrznej równowagi, a także w utrzymaniu swobodnego przepływu energii życiowej. Istotne jest, by człowiek zdawał sobie sprawę z negatywnych skutków przebywania w napromieniowanych miejscach oraz możliwości zawładnięcia świadomością przez duchy. Moim powołaniem i życiowym celem jest pomoc w uodpornieniu Państwa ciała i duszy na złe bodźce.

Pomogłam już wielu ludziom, którzy dziś mogą cieszyć się życiem i z optymizmem patrzeć w przyszłość. Teraz mogę pomóc również Państwu w odnalezieniu własnej, zharmonizowanej drogi życiowej.

Kilka informacji na temat metod mojej pracy