Opinie

Opinie

By | 2017-08-10T12:13:37+00:00 Sierpień 10th, 2017|Uncategorized|29 komentarzy

About the Author:

29 komentarzy

 1. Kamila Listopad 17, 2017 at 7:26 pm - Reply

  Pani Helenka widzi rzeczy, ktorych rozne osoby nie sa wstanie zobaczyc, dzieki czemu moze pomoc kompleksowo. Mi pomogla w problemach, ktore ciagnely sie latami. Jak najbardziej polecam

 2. lucyna Listopad 17, 2017 at 7:27 pm - Reply

  Pani Helenka to cudowna bardzo ciepła osoba,dobry specjalista.Służy pomocą od wczesnego ranka do póżnej nocy.

 3. Janina Listopad 17, 2017 at 7:28 pm - Reply

  Pani Helena uwolniła mnie od zniewoleń na moich płucach, lepiej mi się oddycha i jestem generalanie dużo spokojniejsza, zachęcam serdecznie do kontaktu z Panią Heleną bo jest skuteczna w tym co robi, uważam że warto skorzystać lub chociaż spróbować.

 4. Agnieszka Listopad 17, 2017 at 7:30 pm - Reply

  Pomoc Pani Heleny okazała się nieoceniona. W miarę jak dociera do naszej świadomości, że człowiek i całe życie jest formą subtelnej energii, a nie tylko materią, i wykraczamy poza materialistyczne postrzegnie świata, dostrzegamy, że wiele naszych problemów w czy też sytuacji ma głębsze podłoże. I tutaj wkracza
  Pani Helena, rozwiązując problem u jego źródła a nie tyko lecząc symptomy. W przypadku mojej Babci, to co psychiatria nazwałaby starczą demencją czy odchodzeniem od zmysłów okazało się zniewoleniami, blokadami oraz nieproszonymi gośćmi ze sfery astralnej. Babcia wróciła do siebie i za to Pani serdecznie dziękuję.

 5. Ewa S Listopad 17, 2017 at 7:33 pm - Reply

  Ewa S -25 października Pragnę bardzo serdecznie podziękować pani Helenie za pomoc jakiej doznała moja rodzina i przyjaciele . Pani Helenka jest niesamowita osoba która wie co robi , pomaga jak może , oczyszcza , przywraca zagubionych ludzi do rzeczywistosci ,ulecza duszę , wyciąga zło które w tych szczególnych czasach jest wszędzie i chce kompletnie zawładnąć ludźmi. Wszyscy których znam i skorzystali z pomocy pani Heleny są zadowoleni i tak jak ja uwielbiają ja za ciepłe serce i szczerość która towarzyszy w jej pracy . Pani Helenko jestem pani wdzięczna za wszystko,za pracę nad moją rodziną , nade mną a przede wszystkim za cierpliwość i ciężka pracę którą owocuje i to jest coś niesamowitego . Jeżeli ktoś boryka się w życiu z różnymi problemami,zrowotnymi ,duchowymi,jakimikolwiek, polecam panią Helenę i zapewniam że odmieni wasze życie i wskaże ta odpowiednią drogę którą każdy szuka nawet gdy myśli już wszystko ma a w głębi duszy boryka się z demonami wątpliwości . pozdrawiam serdecznie .Dziękuję z całego serca pani Helenko jest mi pani bardzo droga . ♡

 6. Jacek Grudzień 5, 2017 at 1:28 am - Reply

  Od dłuższego czadu mam problem ze złymi duchami, które mówią do mnie całymi dniami i czasami szarpią mnie bardzo boleśnie, Pani Helena jako jedyna w Polsce potrafi sprawić że te duchy o wiele mniej mnie atakują co jest dla mnie bardzo ważne ponieważ po kontakcie z nią i jej pomocy zawsze ta ich agresja spada na tyle że można jakoś to wytrzymać i coś innego robić niż ciągle bronić się przed tymi ich atakami. Dużo zdrowia i sił Pani Helenko bo tak wielu z nas potrzebuje Pani pomocy, pozdrawiam Jacek.

 7. Janina Grudzień 14, 2017 at 12:24 pm - Reply

  Od dzieciństwa choruję na poważną chorobę płuc, dzięki działaniom Pani Heleny zawsze lżej mi się oddycha i jestem dużo spokojniejsza, bardzo dziękuje Pani Helenie za pomoc, każdemu polecam bezcenne rady i sesje u Pani Heleny, naprawdę warto, pozdrawiam Janina.

 8. Olga Styczeń 2, 2018 at 1:20 pm - Reply

  Moja mam miała liczne problemy zdrowotne: wysokie ciśnienie, problemy z oddychaniem, z nadnerczami. Nie działały żadne kuracje zlecane przez lekarzy. Bardzo pomogła jej pomoc Pani Heleny, za którą jesteśmy niezwykle wdzięczni. Dziękujemy też za dobre słowo, cierpliwość, ciepło oraz nieustające wsparcie dla mnie i całej mojej rodziny. Wszyscy doświadczamy pozytywnego wpływu Pani Heleny na nasze życie zarówno na poziomie duchowym jak i fizycznym. Pani Helena nikogo nie pozostawia bez pomocy – zawsze można na Nią liczyć. DZIĘKUJEMY!

 9. Barbara Lipiec 24, 2018 at 7:24 am - Reply

  Kontakt z Panią Heleną przywrócił mnie,, żywego trupa” do życia.Zobaczyłam światło w życiu,przestałam bać się.a bałam sie wszystkiego.Nabrałam pewności siebie i ufności ,ze jestem wartościowa.Zaczęłam zauważać swoje błędy.Zaczęłam znowu swoją relację z Bogiem.Tak z Panem Bogiem.Ponieważ Pani Helena oczyściła z blokad, klątw i ataków tego o ,którym nie chce pisać,żeby nie dawać mu siły.Nauczyła mnie jak bronić się przed złem.A złą ze strony rodziny mężą zabrało mi syna. Nauczyła mnie,jak radzić sobie z atakami i odbieraniem duszy.Nauczyła mnie!!! Przekazała bezinteresownie część wiedzy ,podzieliła się talentem,którym została obdarowana.Nie ma drugiej osoby,która tak czyni.Wszyscy ukrywają wiedzę bo chodzi o kasę.Dla Pani Heleny ważny jest człowiek,ratunek dla niego.Napiszę bardzo ważną rzecz;żyję ,jestem normalna,pracuję,zaczynam się cieszyć i Najważniejsze moja radość przebywania z Panem Bogiem pogłębia się.

 10. Katarzyna Strozyna Listopad 27, 2018 at 2:59 pm - Reply

  Dziękuję- to za mało żeby okazać wdzięczność za pomoc jaką ofiarowuje Pani Helena. Jestem wdzięczna tylko i wyłącznie mojemu jedynemu Ojcu Bogu , za to że w połowie mojej drogi życia do Niego postawił na mojej drodze P. Helenę ❤💜💛💚💙

 11. Olga Barburska Grudzień 16, 2018 at 5:50 pm - Reply

  Bardzo dziękujemy Pani Helenie za bardzo skuteczną, wieloletnią i nieocenioną pomoc w wielu, bardzo różnych sytuacjach. Wielokrotnie mogłyśmy przekonać się o dobrym sercu, oddaniu i ogromnej życzliwości Pani Heleny. Sytuacje, w których doświadczyłyśmy wsparcia, były naprawdę bardzo poważne, a efekty działania Pani Heleny były wręcz spektakularne.
  Z całego serca dziękujemy,
  Janina oraz Olga

 12. Konrad Maj 16, 2019 at 2:27 pm - Reply

  Chciałbym serdecznie podziękować Pani Helenie za okazaną pomoc. Po dwóch latach piekła i życiu w blokadzie wreszcie zacząłem oddychać i mogę iść do przodu. Mój przypadek był na serio beznadziejny i przez prawie 2 lata żyłem w przeszłości. Pani Helena zdjęła energetyczną blokadę, którą założyła na mnie pewna osoba i od tej pory życie staje się piękniejsze.
  Raz jeszcze dziękuję za Pani wsparcie! 😘

 13. Bohdan Palowski Październik 14, 2019 at 7:19 pm - Reply

  Korzystam z nieocenionej pomocy Heleny… od wielu lat. Zarówno uzdrowienia duchowe, cielesne, ataki psychiczne innych osób. Być może nie byłoby mnie wśród żywych, a dzięki natychmiastowej pomocy Heleny, nawet po poważnym wypadku zdrowotnym dochodzę powoli do zdrowia, i do normalnego życia. Moja bezgraniczna wdzięczność.

  Bohdan

 14. Ela Lisiecka Październik 25, 2019 at 1:09 pm - Reply

  Witam serdecznie, ja natomiast z innej strony, chciałabym opowiedzieć i w tym miejscu bardzo podziękować wspaniałej Helenie autorce cudownej metody oraz Wioli, która jest wsparciem w organizacji szkoleń, ale też osobą z ogromną wiedzą, sercem i darem. Mianowicie, niedawno byłam uczestnikiem szkolenia prowadzonego przez Helenę, w zasadzie, to nie było suche szkolenie, to była żywa materia, na której pracowaliśmy, mogliśmy się też dowiedzieć dużo o sobie i swoich predyspozycjach i darach. Szkolenie było cudne, otworzyło przede mną nową drogę. Nie przedłużając opowiem w dużym skrócie, co się po tym szkoleniu wydarzyło. Bliska mi osoba miała silny atak bólu, pojechała do szpitala w nocy z soboty na niedzielę, od jednego do drugiego odsyłana, stwierdzone koniec końcem dwa kamienie w przewodach (mam na piśmie wypis). Ja w tym czasie (w godzinach, w których była w szpitalu od 23,00 – 4 rano) wykonałam cała procedurę, której się nauczyłam na kursie u Mistrzyni Heleny i co się okazało…skierowana do dalszego leczenia w poradni urologicznej w środę 3 dni, po tym zdarzeniu w usg nie wykazało żadnych kamieni!. Działa? DZIAŁA! Mam na to dowód. Helenko WIELKIE Dzięki P.S. Jak pojechali do szpitala …to miałam cały czas na uwadze to co mówiłaś o swoim bliskim…dlatego szybko zaczęłam działać. Poskutkowało:) Polecam całym sercem zarówno uwadze szkolenia Heleny, jak i jej cudowną uzdrawiającą moc sprawczą. Ela z Łodzi

 15. Kamil Kuszewski Listopad 21, 2019 at 11:35 am - Reply

  Witam wszystkich, po obejrzeniu kilku wykładów z Panią Heleną stwierdziłem, że do niej zadzwonię, aby zweryfikować moją osobę. To co się dowiedziałem zaskoczyło mnie, ale będąc otwarty na taką wiedzę przyjąłem to ze spokojem i stwierdziłem, że nie ma na co czekać tylko działamy. Od 3 lat bolały mnie plecy w odcinku lędźwiowym, a w ostatnich miesiącach były sytuacje, że nie mogłem schylić się lub podnieść dziecko bez bólu w odcinku lędźwiowym, a mam 34 lata. Pani Helena poinformowała mnie, że moje nerki są w stanie 0 energii – agonalnym plus mam w rodzinie od strony Żony wampiry energetyczne, upadłe anioły, podczepienia ze strony moich przodków, które żerują na mnie. Po jej interwencji w przeciągu 2 dni ból minął, samopoczucie polepszyło się, człowiek ma więcej energii, a organizm zaczyna się uleczać. Wszystkim bardzo polecam pomoc Pani Heleny. Pozdrawiam Kamil

 16. Irena Dziambor Grudzień 9, 2019 at 10:21 am - Reply

  Witam serdecznie. Mieszkam za granica w Niemczech in dzieki Youtube natknelam sie na Pania Helene. Bylam barzo slaba, bez energii, ktora mi byla kradziona przez czlonkow rodziny. Po kilku tygodni pracy z pania Helena znowu wrocila, do stanu, jaki powinien istniec. Teraz czuje sie bardzo dobrze pelna enegrii i zdrwowia.
  Dowiedzialam sie od Pani Heleny wiele rzeczy o mojej rodzinie, a takze o mnie samej, ktore pozwolily mi spojrzec na moje zycie inaczej.
  Pani Helena oczyscila tez mojego meza i dwoch synow. Serdeczne dzieki za pomoc.
  Bede pania Helene zawsze polecala, bo wiele osob potrzebuje energetycznej pomocy.
  Dziekuje za pomoc i pozdrawiam
  Irena

 17. Barbara Mróz Styczeń 14, 2020 at 8:49 pm - Reply

  – węże w brzuchu, straszne wypadanie włosów, spod prysznica wychodziłam a w brodziku było czarno od włosow jak by się tam dzik kąpał, nogi jak kołki pełne wody i ciężkie , kostek nie było widać , chodziłam jsk krzyżówka hipopotama i słonia – haszimoto i holesterolemia, krew gęsta jak miód, serce baaardxo obciążone, wielkie sińce pod oczami – jak głodny wampir,kompletnie bez sił ,
  – Mój brat miał stopę cukrzycowa, pod stopa była dziura w pięcie , przez błonę widać było coś czarnego , nie wiem czy to buła krew czy martwica.
  – Nie mówiłam bratu , ze go oczyszczam . Po miesiącu byłam u niego i zapomniałam ze go pani Helena oczyszczała. I mówię do niego:,, pokaz te nogę,,… a on …,, zagoiła się ,, A ja na to …,,no co Ty, jak to??? Pokaz drugą… kłamiesz…. gdzie masz te dziurę….,,…. byłam w szoku ….. gładka pięta….ani śladu po dziurze. Nagle przypomniało mi się , ze on tez bul oczyszczany i tak sama krzyknęłam trochę z przerażenia i ze szczęścia, ze aż w żołądku poczułam ten okrzyk.Mój brat zaczął tez jeździć rowerem i sadzić kwiaty ŻYJEEEEE❤️
  – Ja zaczęłam oddychać nowymi płucami , krew nie jest już gęsta, serca nie słyszę jak bije bo wcześniej głośno waliło. Wstawałam w nocy , żeby nie przestało bić.
  – Po 2 latach braku miesiączki mam ją znowu już 4 raz. Woda ze mnie zeszła, mam widoczne kostki u nóg. Jestem lekka jak MOTYL NA SPRĘŻYNIE 🧡🍀🙆‍♀️😍😘biegam, skacze ŚMIEJĘ SIĘ ( nie śmiałam się od 20 lat). Włosy mi nie wypadają.A , co najważniejsze, bo najbardziej mnie przerażało to,, węże w brzuchu,,… brzuch miałam wielki i cały mi się ruszał , bulgotał… TO BYŁO STRAAAASZNEEEEE-MINĘŁO – zniknęło wszystko co złe .
  Po kilku dniach od oczyszczania zaczęłam patrzeć szeroko otwartymi oczyma. Tak jak by dosłownie nastąpiło ,, PRZEBUDZENIE,,… zaczęłam mieć jakaś radość w sobie i chęć do zaczynania różnych prac z dawno mi już zapomnianym entuzjazmem.
  Będę oczyszczać u pani Heleny siebie i swoich bliskich co jakiś czas , bo jesteśmy jak ,, BIAŁY PŁASZCZ PODCZAS ULEWY,, …. od czasu do czasu trzeba dać go do pralni 😉.
  Matko Boża Bolesna otocz swą opieka Panią Helenkę, żeby nam tu pomagała na Ziemi przez dłuuuuuugieee lata.
  Pełna podziwu i wdzięczności dla Pani Helci -Basia.

 18. Roza Jacobsen Styczeń 15, 2020 at 12:33 pm - Reply

  20 lat fibromyalgi, bole i ciągłe przemęczenie brak energii. Depresja której nie mam a lekarz wciąż przepisuje tabletki. To wszystko sprawiło ze jakimś cudem znalazłam wspaniałą panią Helene której zupełnie zaufałam. Pani Helena oczyszczając mnie sprawiła ze odzyskałam energie i siły do życia za co jestem jej bardzo wdzięczna. Dziękuję i pozdrawiam.

 19. Elżbieta W. Manchester Styczeń 18, 2020 at 4:31 pm - Reply

  Witam Pani Heleno
  … tak naprawde to nie wiem od czego zaczac, tyle sie zmienilo w moim zyciu po sesji a Pania. Przede wszystkim wrocila radosc w sercu i radosc zycia. mam duzo sily fizycznej (a chodzilam jak zombii)
  Jestem teraz radosna, mam chec do zycia i wiele inspiracji do dzialania. A najwazniejsze jestem zdrowa. Przyznam ze na poczatku podchodzilam sceptycznie do tych sesji i z watpliwoscia, gdyz moje wczesniejsze doswiadczenia by bez rezultatow. Pragne wiec podziekowac i podzielic sie ta radosna wiadomoscia rowniez z Pania i innymi ludzmi ktorzy szukaja drogi do szczescia i radosci dnia codziennego.
  Pozdrawiam Ela

 20. Małgorzata Kazaniecka Luty 10, 2020 at 7:22 am - Reply

  Jestem bardzo wdzięczna Pani Helence za uzdrowienie mojego ciała które kompletnie pozbawione już było energii .Od wielu miesięcy cierpiałam z powodu bóli które wg lekarzy tworzyła endometrioza niszcząc po kolei moje narządy-czekaly mnie zabiegi i operacja usunięcia macicy.jaknikow.licznych zrostów -zylam ze świadomością że być może założą mi stomię na jelitach a do tej pory męczę się już z nefrostomia.Mam dopiero 48 lat i świadomość takiego końca kompletnie mnie załamała.zaczelam szukać pomocy z innego źródła i tak trafiłam na Panią Helenę która mnie ratuje całkowicie bezinteresownie ponieważ od 5 miesięcy nie mogę pracować i na nic już mnie nie stać.Pani Helena zdjęła ciemne energię demoniczne z czakry korony i trzeciego oka ;odblokowała moje narządy zaatakowane przez demony oraz uwolniła mnie i moich bliskich od wampira energetycznego którego mam w najbliższym otoczeniu.Moja WDZIECZNOSC nie ma konca.zycze Pani wszelkich łask od Boga oraz sily i radości

 21. Elżbieta W. Manchester Marzec 22, 2020 at 11:28 am - Reply

  Witam Pani Heleno
  … tak naprawdę to nie wiem od czego zacząć, tyle się zmieniło w moim życiu po sesji u Pani. Przede wszystkim wróciła radość w sercu i radość życia. mam dyzo siły fizycznej (a chodziłam jak zombii)
  Jestem teraz radosna, mam chęć do życia i wiele inspiracji do działania. A najważniejsze jestem zdrowa. Przyznam ze na początku podchodziłam sceptycznie do tych sesji i z wątpliwościami, gdyż moje wcześniejsze doświadczenia były bez rezultatów. Pragnę wiec podziękować i podzielić się tą radosną wiadomością również z Panią i innymi ludźmi którzy szukają drogi do szczęścia i radości dnia codziennego.
  Pani Heleno, może to pani opublikować na swojej stronce jeśli ta wiadomość spełnia pani oczekiwania
  dziękuje jeszcze raz
  Elżbieta K. W. Manchester uk

 22. Anonim Kwiecień 4, 2020 at 7:41 pm - Reply

  Cudownej Pani Helenie zawdzieczam spokoj duchowy moj i mojej najblizszej rodziny. Od ponad 5 lat Pani Helena pomaga nam w trzymaniu czystosci duszy i ciala i wyciaga nas czesto z niezdrowych duchowo sytuacji.
  Pani Helena nauczyla mnie ostroznosci i sluchania intuicji jesli chodzi o kontakty z szamanami i ludzmi ktorzy twierdza ze pochodza od zrodla i pomagaja ludziom. Od ponad poltora roku meczylam sie fizycznie a przede wszystkim emocjonalnie powoli tracac zmysly po ceremonii z szamankami z lasow Amazonii. Pani Helena oczyscila kazda sfere mojej duszy i istoty i pozwolila mi odzyskac moja zagubiona dusze i spokoj umyslu.
  Pani Helena jest niezastapiona i zawdzieczam jej tak wiele, ze malo jest slow ktorych moglabym uzyc by opisac moja wdziecznosc za pomoc.

  Bardzo polecam wszystkim ktorzy zbladzili i krocza w ciemnosciach skontaktowanie sie z Pania Helena.

 23. z Podkarpacia Kwiecień 10, 2020 at 6:11 pm - Reply

  Chciałbym bardzo podziękować Pani Helenie za pomoc ilekroć się do Niej po nią zwracam. Dotyczy to zarówno sytuacji, kiedy brak mi energii, sytuacji, kiedy opanowują mnie różnego rodzaju energie demoniczne, jak i kiedy mój organizm nie funkcjonuje poprawnie np z powodu różnego rodzaju blokad energetycznych, lub niskiego poziomu energii. Poprawę samopoczucia odczuwam już po kilku – kilkunastu minutach od rozmowy z Panią Heleną. Dotyczy to zarówno sfery fizycznej, jak i psychicznej – w zależności od rodzaju problemu z jakim mam do czynienia. Część osób pewnie nie wierzy w to co napisałem, ale z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że pomoc Pani Heleny jest zawsze skuteczna i potwierdzam to na podstawie własnych doświadczeń z kontaktów z Panią Heleną. Jeszcze raz dziękuję za wielokrotnie udzielaną mi pomoc Pani Heleno i pozdrawiam! A dla niedowiarków mam taką radę – skorzystajcie z pomocy Pani Heleny, a sami się przekonacie, że to działa. Wasze życie zmieni się na lepsze.

 24. Ewa Maj 21, 2020 at 3:22 pm - Reply

  Pragnę bardzo podziękować Pani Helenie za wielką pomoc która otrzymałam. Byłam w bardzo ciężkiej sytuacji praktycznie bez nadziei. W mojej rodzinie źle się działo przez duchy które opętały mojego tatę.Byl on przez to bardzo dominującą czasem wręcz agresywną osoba. Zylam wiele lat w strachu. Dzieki pomocy Pani Heleny i uwolnienieniu od duchów w mojej rodzinie zapanował spokój i radość.Sama wplatalam się w szkodliwe praktyki rozwoju osobistego i wplywala na mnie bardzo silnie pewna kobieta. Dzieki ingerencji Pani Heleny te problemy też udało się rozwiązać.Ta pomoc mnie uratowała. Bardzo za nią dziękuję.Polecam wszystkim. Pozdrawiam Ewa

 25. Ilona Czerwiec 10, 2020 at 6:54 pm - Reply

  Chciałam z całego serca podziękować Pani Helenie za to co zrobiła dla mojej rodziny oraz dla rodziny męża. Dziękuję Bogu że obdarzył ją takimi darami i zdolnościami aby nam ludziom tu na Ziemi mogła pomagać Ja ją czuję jako Anioła zesłanego na Ziemię z misją ratowania ludzi z najgorszych przypadków. W naszej rodzinie było wiele do zrobienia. Upadłe Anioły, wampiry energetyczne, demony, blokady, choroby objawiające się na ciele fizycznym. Oczyszczała wszystkich po kolei i słuchała moich relacji co się dzieje. Wiele poświęcała czasu na każdego członka aby znaleźć przyczynę zachowania lub choroby w ciele fizycznym. Zawsze miała czas,. zawsze odbiera telefon i służyla pomocą. Piękne jest uczucie kiedy rozmawiając z nią człowiek czuje że jest dla niej ważny a jego sprawa będzie przez Panią Helenę tak długo analizowana aż znajdzie rozwiązanie. Ona się nigdy nie poddaje. Trudno mi jest naprawdę opisać ludzkimi słowami co Pani Helena dla nas zrobiła. Ona oddała nam wszystkim życie. Byliśmy pod ścianą w ciemnym lochu. Nasza sytuacja rodzinna była tragiczna. Szukałam pomocy u wielu osób ale dopiero u Pani Heleny ja otrzymaliśmy. Proszę jeśli ktoś to teraz czyta, i czuję że gorzej być nie może i jest w takiej czarnej dziurze, to proszę cię zadzwoń do Pani Heleny i pozwól sobie na parę minut rozmowy a twoje życie napewno się odmieni.
  Pani Heleno nie ma słów które mogą oddać nasza wdzięczność. Proszę aby Nasz Bóg Ojciec zawsze Pani błogosławił aby dawał Pani siły i miłość dzięki której będzie nam Pani dalej mogła pomagać. Życzymy Pani wszystkiego co najlepsze.
  Ilona

 26. Monika Czerwiec 28, 2020 at 12:03 pm - Reply

  Od jakiegoś czasu Pani Helena w życiu moim i całej mojej rodziny odgrywa niewątpliwie istotną rolę i nigdy nas nie zawiodła. Niewiem gdzie bym była gdyby nie ona, ani co by było gdyby nie jej pomoc. Przekonałam się niejednokrotnie, że niezależnie od tego gdzie jestem i co robię, jej energia zawsze działa. Wiem że dzięki niej ułatwiło mi się życie zdrowotne. W moim życiu dokonała ogromnego przełomu. Moje długoterminowe leczenie w ośrodkach zdrowia i placówkach szpitalnych nigdy nie odniosło skutku. Miejsce w ktorym tkwiłam, ludzie, otoczenie, rzeczy itd… Moje chore ciało włącznie z fizycznymi ranami… itp….W sensowny sposób dzięki Pani Helenie zaczął się u mnie proces leczenia. Jestem zadowolona i szczęśliwa. Wszystko co było u mnie do naprawy od nałogów i negatywnych zadręczeń ludzi i sytuacji oraz konfliktów czy zmartwień a nawet gniewu, frustracji i nienawiści na siebie za to że nie daję rady sama sobie pomóc, mój ból i cierpienie i niesprawiedliwość wszystko odeszlo dzięki jej wytrwaniu i wspieraniu mnie, oraz ciagłej nieustajacej pracy nade mna.
  Teraz jestem spokojna. Szpitale i wszelcy lekarze – zapomniałam ze sa takie instytucje. Teraz korzytam tylko i wylacznie z uslug Pani Helenki. Jestem spokojna a moja dusza jest usatysfakcjonowana, bo jest mi lepiej, dużo lepiej. Wiem ze Pani Helena jest cudowną i utalentowaną osoba, która ma wiele do zaoferowania. Jestem z niej dumna ze potrafiła wytrwać w pomocy do całej mnie. Dziękuję jej za wszystko co od niej otrzymałam. Czuję się świetnie. Moje cialo jest wolne od chorób i uszkodzeń

 27. Malgorzata Muszynska Luty 4, 2021 at 1:27 pm - Reply

  Chce zaczac od wielkich podziekowan dla Pani Heleny – Aniola, ktory potrafi poradzic sobie z dolegliwosciami i chorobami, z ktorymi tradycyjna medycyna nie umie sobie poradzic.
  Pani Helena,dzieki Boskiej Mocy, widzi to co dla nas ludzi jest niewidzialne, czyli enegie.Pani Helena doskonale odczytuje wszystkie blokady energetyczne i je usuwa.Nie wiem jak to robi i nie wnikam.Po prostu ma ten Dar.Jest niesamowita osoba – nie ma problemow z dodzwonieniem sie, czasami nawet w poznych porach. jest serdecznai ciepla i nawet kontakt telefoniczny z Nia jest uzdrawiajacy.
  Pomogla mi zlikwidowac neuralgie miedzyzebrowa,ktora mialam od kilku lat, ostatnio czesciej pojawiajaca sie i powalajaca czlowieka na podloge na 2-3 dni. Pomogla mojej corce uwolnic sie od bytow,ktore nie pozwalaly jej na normalne zycie oraz oczyscila nas obie energetycznie.
  Polecam wszystkim kontakt z Pania Helena. Jest niesamowita!!!! Nie wiem czy sa jakies problemy z ktorymi Pani Helena nie poradzilaby sobie.!!!!

  Z calego serca i z wielka wdziecznoscia dziekuje ze Pani jest, Pani Heleno

  Malgorzata

 28. Tomasz Monika Styczeń 30, 2022 at 8:17 pm - Reply

  Bardzo ważne jest to, by mieć kogoś takiego,
  u kogo szukasz wsparcia, gdy dzieje się coś złego.
  Kto odbierze telefon, czy to w dzień, czy w nocy.
  Kto mimo, że jest daleko udzieli pomocy.
  Za uratowanie życia, jedno tylko chcemy
  powiedzieć. Pani Heleno bardzo dziękujemy.

  Jeżeli szukacie wsparcia, pomocy czy kogoś kto postara się zrobić wszystko aby w najczarniejszym dniu widać było kawałek promyczka nadziei, nie wahajcie się. U Pani Heleny znaleźliśmy pomoc, zrozumienie i oczekiwanie na poprawę życia i zdrowia, która nadeszła niespodziewanie szybko! Kobieta o wielkim sercu i jeszcze większej wiedzy! Energia jaka od niej płynie jest niesamowita i uleczająca! Polecamy z czystym sumieniem i z całego serca!
  Monika i Tomasz

 29. Grazyna Kwiecień 15, 2022 at 8:41 pm - Reply

  Wyrazy szacunku i wdzięczności za pomoc,życzliwość i uzdrawiającą energię .Jestem bezgranicznie wdzięczna polecając cudowną moc Pani Heleny. Uprzejmie dziękuję za poświęcony czas życząc dalszych sukcesów w pomaganiu i wspieraniu ludzi.
  Pozdrawiam serdecznie Grażyna

Napisz komentarz