Przyczyny chorób

Home/Uncategorized/Przyczyny chorób

Przyczyny chorób

Czujesz się słabo? Dowiedz się jakie mogą być powody Twojej słabości

Żyjemy dziś w świecie, w którym oglądanie telewizji, filmów, granie w gry i czytanie portali społecznościowych na komputerze lub w komórce są codziennością, bez której ludzie nie wyobrażają sobie życia. Jesteśmy od tego uzależnieni. Spędzamy dużo czasu wgapiając się w odbiorniki lub tylko słuchając różnych audycji czy programów i często czujemy się coraz słabsi nie wiedząc, dlaczego.

Wszelka elektronika użytkowa jak również niektóre programy, gry, audycje czy filmy są nisko wibracyjne i zabierają nam energię, która jest nam potrzebna do życia. Zabierana jest nam również dusza i niestety sama do nas nie wraca.

Nawet gdy nie oglądamy bezpośrednio tv, jesteśmy w innym pomieszczeniu to taki tv ma zasięg działania 7 metrów. Wszystkie narządy w naszym ciele potrzebują energii, aby prawidłowo funkcjonować i w momencie jej braku zaczynamy odczuwać różne dolegliwości nie łącząc tego z kilkugodzinnym używaniem elektroniki lub też przebywaniem w jej pobliżu.

Powinniśmy jak najbardziej ograniczać siebie i swoje dzieci przed uzależnianiem się i traceniem najmniej kilku godzin dziennie ze swojego życia. Mamy wybór.

By | 2021-11-04T15:40:13+00:00 Listopad 4th, 2021|Uncategorized|0 Comments

About the Author: