Usługi

Home/Usługi
Usługi 2019-02-01T13:55:41+00:00

Uzdrawianie na odległość

Uzdrawianie na odległość jest całkowicie nieinwazyjną metodą terapeutyczną, która pomaga w wyleczeniu różnego rodzaju dolegliwości zarówno psychicznych, jak i fizycznych. Polega na mentalnym zlokalizowaniu energii poprzez spisanie danych takich jak imię i nazwisko, data urodzenia oraz aktualnie miasto zamieszkania lub zdjęcie. Te dane, pozwalają mi wejść w energię danego człowieka i sprawdzić jego stan zdrowia. Każda choroba jest energią, którą da się usunąć. Staram się pomóc każdemu potrzebującemu, który mnie o to poprosi. Ta prośba jest najważniejsza, ponieważ nie da się zrobić nic na siłę. Każdy z nas ma wolną wolę i tylko najbliższa rodzina ma prawo ingerować w życie bliskich sobie osób i prosić o pomoc w imieniu chorego.

Terapeuta w tym wypadku jest kanałem, przez który przepływa energia uzdrawiająca, którą przekazuje osobie potrzebującej. Uzdrawianie pomaga w odnalezieniu własnej drogi życia, rozjaśnia umysł i dodaje wigoru ciału. Ulga, jakiej doświadczają Państwo podczas procesu uzdrawiania jest energią Stwórcy.
Ilość sesji, które muszą Państwo odbyć, by metoda przyniosła oczekiwane efekty, jest dobierana indywidualnie.

Człowiekowi bardzo trudno jest samemu określić , gdzie tak naprawdę leży źródło jego problemów. Dlatego bardzo ważna jest rodzina, która ma możliwość rozpoznania symptomów u swoich bliskich.

Człowiek na swojej życiowej drodze napotyka coraz więcej trudności i problemów. Próbuje rozwiązać je za pomocą alkoholu, narkotyków i gier komputerowych. Świat wirtualny jest ucieczką od kłopotów dnia codziennego, ale droga ta nie prowadzi do sukcesów.

By uzdrowienie zostało przeprowadzone potrzebuję jedynie podstawowych informacji:

  • imię i nazwisko
  • data urodzenia
  • miejsce zamieszkania
  • kilka informacji dotyczących zachowania danej osoby.

Warunkiem uzdrowienia jest kontakt co kilka dni w trakcie uzdrawiania.

Usuwanie blokad energetycznych

Żadna forma istnienia, w tym także życie ludzkie, nie może funkcjonować bez energii. Dlatego tak ważne jest, by zadbać od odpowiedni, zharmonizowany jej przepływ w naszym ciele. Energia życiowa jest niezbędna do sprawnego działania procesów życiowych człowieka.

Czakry są głównymi centrami energetycznymi w organizmie. Zgodnie z naukami szkoły indyjskiej wyróżniamy siedem głównych czakramów biegnących wzdłuż kręgosłupa. Każdy ośrodek energetyczny odpowiedzialny jest za dostarczanie energii odpowiednim, przyporządkowanym narządom naszego organizmu. Pierwszy jest umiejscowiony u podstawy kręgosłupa i pobiera energię z Ziemi. Siódmy znajduje się na czubku głowy. Ruch wirowy energii w czakrach ciągle wymienia się z energią kosmiczną, a jaką? Otóż przede wszystkim energią jednej z siedmiu barw widma słonecznego, którego odbicie obserwujemy w tęczy podeszczowej. Blokada tego przepływu energii może spowodować dysharmonię ciała, ducha i umysłu człowieka. Dlatego dla zachowania wewnętrznej równowagi i spokoju, a także by być w dobrej kondycji fizycznej należy dbać o harmonizowanie czakr. Brak równowagi energetycznej w poszczególnych czakrach powoduje wiele dolegliwości, a co za tym idzie chorób, często skracających życie.

Usługi radiestezyjne

Radiestezja ma za zadanie uchronić Państwa przed szkodliwymi, a nawet śmiertelnymi skutkami promieniowania. Strefy niezdrowego promieniowania stają się przyczyną zakłóceń w równowadze psychofizycznej ludzi, mają także negatywny wpływ na zwierzęta, rośliny oraz materię nieożywioną.

Przebywanie w tych szkodliwych dla zdrowia miejscach jest najczęstszą przyczyną wielu niepożądanych dolegliwości (w tym nowotworów) oraz zmniejszenia odporności na choroby. Gdy Państwa ciało jest pod działaniem szkodliwego promieniowania przez dłuższy czas, mogą Państwo odczuwać zmęczenie, stres, zdenerwowanie i brak koncentracji.

Radiesteta ma za zadanie zdiagnozować przyczynę oraz miejsce szkodliwego promieniowania, a następnie ma uchronić Państwa przed jego destruktywnymi skutkami.

 

Transseksualizm

Transseksualizm jest to zaburzenie energetyczne  w organizmie człowieka tzw. zaburzenie energii męskiej lub żeńskiej danej osoby. Polega to w skrócie na tym, że u mężczyzny zdrowego energetycznie jest 70-80% energii męskiej, a 20-30% energii żeńskiej jang-jing. U zdrowej kobiety jest 70-80% energii damskiej, a 20-30% męskiej i tak jest dobrze.

Często gdy małe dziecko jest chore i osłabione energetycznie

wchodzą w niego byty ludzkie, to dziecko w danym czasie jest chore i lekarz robi wszystko co jest w jego mocy, tylko że nie widzi prawdziwego powodu złego samopoczucia. To dziecko rośnie z tymi bytami. Bywa, że je za troje i staje się grube, ale nie zawsze tak jest.  Jeśli wchodzi jeden byt odmiennej płci to może zmienić się orientacja seksualna człowieka. Byty wchodzą w człowieka ze swoją energią seksualną, natomiast energia życiowa danego człowieka się dzieli. Prawidłowa 100% dzieli się na ilość bytów.

Psychiatrzy to wszystko jakoś nazywają, rozdwojeniem jaźni, wieloraką osobowością ( więcej niż 1 byt ). Człowiek, np. dziecko płci męskiej, mające dwa byty żeńskie powoli traci energie męską na rzecz tych kobiet, które są w nim. Ich energia przeważa i bardzo często jest tak, że ten mały chłopiec ma tylko 10% męskiej energii, staje się bardziej wrażliwy i kobiecy. Jeśli rodzice widzą dziecko o skłonnościach innej płci, to powinni sprawdzić jak ono wygląda energetycznie. Taki stan zarówno u dzieci jak i u ludzi dorosłych da się naprawić, a byty odprowadzić.

Odkryłam jakiś czas temu te zależności i badałam kilka takich przypadków.. Mam na swoim koncie przykłady szczęśliwie i pozytywnie rozwiązane.

 

Dlaczego chorujemy?

Dziewięćdziesiąt procent chorób jakie spotykają ludzi jest spowodowanych tym, że dusze naszych bliskich zmarłych nie odchodzą. Od ponad 2000 lat odeszło jedynie 3 procent czystych dusz. Jest to spowodowane zamknięciem Korytarzy Amenti, pozostałe dusze są wśród nas i czerpią energie ze swoich żyjących bliskich nawiedzając lub opętując ich. Oczyszczenie i odprowadzenie dusz zmarłych doprowadzi do poprawy stanu zdrowia większości ludzi na świecie. Mówi się, że pewne choroby są dziedziczne. Okazuje się, że często po śmierci naszego bliskiego, spowodowanej chorobą taką jak rak, cukrzyca czy alkoholizm nagle zaczyna chorować na to samo schorzenie inny członek rodziny. Choroby te są spowodowane nawiedzeniem przez chorą duszę zmarłego.
Dusze te chcą odejść dlatego manifestują swoja obecność. Po oczyszczeniu i odprowadzeniu dusz nawiedzających, nasze choroby odchodzą razem z nimi. W ten sposób możemy pomóc im, sobie i swojej rodzinie.

 

 

Z poważaniem Helena Mielczarek