Wiedza

Home/Wiedza
Wiedza 2019-09-22T11:19:22+00:00

 

Transseksualizm

Transseksualizm jest to zaburzenie energetyczne w organizmie człowieka tzw. zaburzenie energii męskiej lub żeńskiej danej osoby. Polega to w skrócie na tym, że u mężczyzny zdrowego energetycznie jest 70-80% energii męskiej, a 20-30% energii żeńskiej jang-jing. U zdrowej kobiety jest 70-80% energii damskiej, a 20-30% męskiej i tak jest dobrze.

Często gdy małe dziecko jest chore i osłabione energetycznie

wchodzą w niego byty ludzkie, to dziecko w danym czasie jest chore i lekarz robi wszystko co jest w jego mocy, tylko że nie widzi prawdziwego powodu złego samopoczucia. To dziecko rośnie z tymi bytami. Bywa, że je za troje i staje się grube, ale nie zawsze tak jest. Jeśli wchodzi jeden byt odmiennej płci to może zmienić się orientacja seksualna człowieka. Byty wchodzą w człowieka ze swoją energią seksualną, natomiast energia życiowa danego człowieka się dzieli. Prawidłowa 100% dzieli się na ilość bytów.

Psychiatrzy to wszystko jakoś nazywają, rozdwojeniem jaźni, wieloraką osobowością ( więcej niż 1 byt ). Człowiek, np. dziecko płci męskiej, mające dwa byty żeńskie powoli traci energie męską na rzecz tych kobiet, które są w nim. Ich energia przeważa i bardzo często jest tak, że ten mały chłopiec ma tylko 10% męskiej energii, staje się bardziej wrażliwy i kobiecy. Jeśli rodzice widzą dziecko o skłonnościach innej płci, to powinni sprawdzić jak ono wygląda energetycznie. Taki stan zarówno u dzieci jak i u ludzi dorosłych da się naprawić, a byty odprowadzić.

Odkryłam jakiś czas temu te zależności i badałam kilka takich przypadków.. Mam na swoim koncie przykłady szczęśliwie i pozytywnie rozwiązane.

 

Dlaczego chorujemy?

Dziewięćdziesiąt procent chorób jakie spotykają ludzi jest spowodowanych tym, że dusze naszych bliskich zmarłych nie odchodzą. Od ponad 2000 lat odeszło jedynie 3 procent czystych dusz. Jest to spowodowane zamknięciem Korytarzy Amenti, pozostałe dusze są wśród nas i czerpią energie ze swoich żyjących bliskich nawiedzając lub opętując ich. Oczyszczenie i odprowadzenie dusz zmarłych doprowadzi do poprawy stanu zdrowia większości ludzi na świecie. Mówi się, że pewne choroby są dziedziczne. Okazuje się, że często po śmierci naszego bliskiego, spowodowanej chorobą taką jak rak, cukrzyca czy alkoholizm nagle zaczyna chorować na to samo schorzenie inny członek rodziny. Choroby te są spowodowane nawiedzeniem przez chorą duszę zmarłego.
Dusze te chcą odejść dlatego manifestują swoja obecność. Po oczyszczeniu i odprowadzeniu dusz nawiedzających, nasze choroby odchodzą razem z nimi. W ten sposób możemy pomóc im, sobie i swojej rodzinie.

 

 

Z poważaniem Helena Mielczarek